Hipertenzija lotynų | vanagaite.lt

Versti hipertenzija

Versti aprašą atgal į anglų Jungtinė Karalystė.

versti hipertenzija Chumako sesija dėl hipertenzijos

Vertėjas Welcome to Hypertension eDiary, an app developed in Switzerland for patients with hypertension. Hypertension eDiary helps you to manage your blood pressure numbers.

versti hipertenzija moterų hipertenzija simptomai

The app was developed based on the latest findings in the treatment of hypertension and allows your doctor and you to set targets together and share versti hipertenzija numbers, helping to contribute towards the success of the treatment. Hypertension eDiary is only for logging numbers and does not include any treatment recommendations whatsoever.

hipertenzija - Lietuvių-Anglų Žodynas - Glosbe

Versti hipertenzija you have any medical questions, please contact your own doctor or a pharmacist. Hypertension eDiary does not store any medical data outside of your smartphone.

The app is password-protected and system-independent The Hypertension eDiary was developed on behalf of Novartis Pharma Schweiz AG and meets all data-privacy requirements. Please also note the conditions of use in the app. You can find more information on the website www.

versti hipertenzija hipertenzija, kas yra šios ligos simptomai ir priežastys

Hipertenzija eDiary padeda jums valdyti savo kraujospūdį numerius. App buvo sukurtas remiantis naujausiais išvadas hipertenzijai gydyti ir leidžia gydytojui ir jums nustatyti tikslus, kartu ir pasidalinti savo numerius, padėti prisidėti prie gydymo sėkmės.

  1. Hipertenzija, ką valgyti
  2. Hipertenzija jaunų moterų gydymui
  3. Miltai su hipertenzija
  4. Joje, minint Pasaulinę širdies dieną, Lietuvos ir pasaulio medikai kalbės apie padidėjusio kraujospūdžio sukeliamas ligas bei prevenciją, kurią kiekvienas galime atlikti sau namuose.
  5. Hipertenzijos rizikos veiksnių iliustracijos
  6. hipertenzija - Vertimas į anglų kalbą – „Linguee“
  7. Сьюзан была убеждена, что это невозможно.
  8. Если вы оставите для нее записку, она получит ее прямо с утра.

Hipertenzija eDiary tik medienos ruošos skaičių ir neapima jokių gydymo rekomendacijas kokia. Jei turite kokių nors medicininių klausimų, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

versti hipertenzija hipertenzija vyrai ir moterys

Hipertenzija eDiary neišsaugo jokių medicininių duomenų už savo versti hipertenzija telefoną. App yra apsaugota slaptažodžiu ir sistemos nepriklausomas Hipertenzija eDiary buvo sukurta vardu Novartis Pharma Schweiz AG ir atitinka visus duomenų privatumo reikalavimus.

Pasaulinė hipertenzijos lyga angl. International Society of Hypertension, ISH ir kitomis organizacijomis, gegužės ąją paskelbė Pasauline hipertenzijos diena. Tai buvo padaryta norint atkreipti visų pasaulio gyventojų dėmesį ir padidinti jų supratimą apie aukštą arterinį kraujo spaudimą bei jo grėsmingas ir ilgalaikes pasekmes.

Taip pat atkreipkite dėmesį į naudojimo app sąlygas. Jūs galite rasti daugiau informacijos apie svetainės www.

versti hipertenzija hipertenzija širdies liga ir jos priežastys