Hipertenzijos žodynas,

Apopleksija - kraujo išsiliejimas į smegenis, sukeliantis paralyžių. Audinių bankas - viešoji arba privačioji įstaiga, atliekanti audinių ir ar ląstelių apdorojimą, konservavimą, saugojimą, utilizavimą, kitas teisės aktų nustatytas funkcijas. Citomegalijos virusas CMV - herpes šeimos virusas, sukeliantis citomegaliją, kai seilių liaukose, o kartais ir vidaus hipertenzijos žodynas, smegenyse atsiranda didelių ląstelių su būdingais intarpais branduoliuose.

Citomegalija dažnai susergama po ilgo ar glaudaus bendravimo su užkrėstu žmogumi; perpilant viruso nešiotojo kraujo; transplantuojant organus; lytiniu santykių metu. Patekęs į žmogaus organizmą, CMV būna jame visą gyvenimą ir išsiskiria su seilėmis, šlapimu, išmatomis, pienu. Chemoterapija - tai piktybinių navikų gydymas medikamentais, slopinančiais vėžio ląstelių dauginimąsi ar sukeliančiais negrįžtamų pokyčių jose.

Hipertenzijos žodynas diabetas cukraligė hipertenzijos žodynas tai liga, sukeliama absoliutaus ar santykinio insulino trūkumo, dėl to sutrinka medžiagų, pirmiausiai angliavandenių, apykaita. Trūkstant insulino, gliukozė negali patekti į audinių ląsteles, todėl kraujyje padidėja gliukozės kiekis. Cukrinis diabetas pažeidžia akis, inkstus, periferines galūnių kraujagysles ir nervus, hipertenzijos žodynas bei smegenų hipertenzijos žodynas.

Depresija Tai nuotaikos sutrikimas, kuriam būdinga liguistai prislėgta, liūdna nuotaika, sulėtėjęs mąstymas, energijos stoka, prislopinti judesiai ir kalba.

hipertenzijos žodynas

Dirbtinės kepenys - kepenų pakaitinės terapijos aparatas - mechaninė detoksikacijos sistema, pagrįsta albuminų dialize. Dirbtinis inkstas - hemodializės aparatas, hipertenzijos žodynas prie ligonio kraujotakos sistemos.

Dializė taikoma tada, kai savi inkstai nebesugeba apvalyti organizmo nuo medžiagų apykaitos produktų, pašalinti vandens pertekliaus, palaikyti normalios organizmo šarmų ir rūgščių, elektrolitų pusiausvyros. Donoras - lot.

Ты уже мертвец. Времени на какие-либо уловки уже не. Два выстрела в спину, схватить кольцо и исчезнуть.

Žmogus, kurio audinių, ląstelių ir ar organų paimama transplantacijai jam esant gyvam arba po jo mirties ir kuris yra įregistruotas Žmogaus audinių, ląstelių ir organų donorų bei recipientų registre. Efektyvus donoras - miręs žmogus, iš kurio paimta transplantacijai bent vienas audinys ar organas.

Eksplantacija - organo išėmimas iš donoro kūno. Elektroencefalografija - galvos smegenų biosrovių užrašymas elektroencefalografu. Eritrocitai - tai disko formos, abipus įgaubtos, netekusios branduolio raudonosios kraujo ląstelės.

Hemodinamika hipertenzijos žodynas kraujo judėjimas širdies ir kraujagyslių sistemoje. Hemoglobinas - raudonųjų kraujo kūnelių dažomoji medžiaga, pernešanti deguonį.

Hepatitas - kepenų uždegimas. Ši infekcija sukelia kepenų pažeidimą, kuris gali progresuoti ir sukelti kepenų cirozę kepenų randėjimą ar kepenų vėžį.

dekapituota hipertenzija

Išorinėje sausoje aplinkoje ne žmogaus organizme šis virusas gali išgyventi iki 10 dienų. HBV gali būti perduodamas per kontaktą su infekuotais organizmo skysčiais - krauju, seilėmis, sperma, makšties išskyromis ir krūties pienu. Hepatitu B užsikrėsti galima lytinių santykių metu ar naudojantis instrumentais, užterštais infekuoto žmogaus krauju, per kraujo ar kraujo produktų perpylimus šiuo metu tai rečiausia užsikrėtimo formadarant tatuiruotę ar naudojant infekuoto asmens skustuvą, dantų hipertenzijos žodynas.

Kai kurie žmonės užsikrėtę hepatitu B niekuo nesiskundžia.

hipertenzijos žodynas

Kai kuriems pasireiškia į gripą panašūs simptomai, įskaitant nuovargį, apetito praradimą, vėmimą, karščiavimą, silpnumą, lengvus pilvo skausmus. Retesni simptomai: tamsus šlapimas ir odos bei akių obuolių pageltimas "gelta". Vienintelis būdas patvirtinti ligos diagnozę - atlikti kraujo tyrimą.

Hipertenzija - kraujospūdžio padidėjimas.

  1. Hipertenzijos žodynas
  2.  Сьюзан! - позвал .

Imunitetas - organizmo atsparumas tam tikroms genetiškai svetimoms medžiagoms antigenams. Hipertenzijos žodynas sistema kovoja su persodintais organais ir audiniais - tuomet vyksta audinių atmetimo reakcija, todėl po transplantacijos skiriama vaistų, kurie slopina imunitetą. Transplantuojant svarbu, kad donoro ir recipiento audiniai būtų kuo panašesni, todėl prieš transplantaciją atliekami audinių tapatumo testai.

Donoro organai persodinami tik imunologiškai tapačius audinius turintiems žmonėms. Imunosupresantai - vaistai, slopinantys organizmo gynybą, kad pastaroji i persodintą organą nereaguotų kaip į svetimkūnį.

Infarktas - riboto plotelio audinio žūtis, sutrikus jo aprūpinimui krauju. Infekcija - už si krėtimas ligos mikrobais, užkratas. Inkstas - porinis šlapimo skiriamasis organas, kuris ne tik reguliuoja vandens ir druskų kiekį hipertenzijos žodynas, bet ir išvalo kraują nuo kenksmingų medžiagų, pašalindamas jas su šlapimu.

Kadaverinis donoras - miręs asmuo, kurio audiniai ir organai buvo paimti transplantacijai. Kardiograma - grafiškas širdies judesių atvaizdas. Kasa - tai antra pagal dydį organizmo liauka, atliekanti dvi svarbias funkcijas: virškinimo ir endokrininę gamina hormonus, kurių svarbiausias yra insulinas.

Kaulų čiulpai - akyta medžiaga, esanti kaulų ertmėse.

Start Page Hipertenzijos žodynas Hipertenzijos žodynas Esta historia se repite a menudo. De seguro conoces a alguien en tu entorno familiar, laboral o social que haya sido diagnosticado como hipertenso y la vida les cambia. A veces las personas se resisten a aceptar que hipertenzijos žodynas la presión arterial elevada, pues no se experimenta ningún síntoma, pero finalmente se convencen que ignorarlo puede ser peor que aceptarlo. Kelerių metų vaikui jau galima duoti naudotis išmaniuoju telefonu ar planšete? Kokią įtaką raidai daro išmaniosios technologijos?

Krūtinkaulio, hipertenzijos žodynas, kaukolės kaulų, šonkaulių čiulpuose susikaupusios vadinamos kamieninės ląstelės. Joms dauginantis ir bręstant nuolat gaminasi naujos ląstelės, patenkančios į kraujo apytakos sistemą ir atliekančios įvairias funkcijas.

Sveikatos receptai. Padidėjęs kraujospūdis: kaip išsaugoti sveikatą

Leukocitai, kovojantys su infekcijomis; eritrocitai, pernešantys į audinius deguonį ir pašalinantys iš jų medžiagų apykaitos produktus; trombocitai, dalyvaujantys kraujo krešėjime. Kepenys - stambiausia virškinimo liauka. Kepenyse gaminama tulžis, baltymai, vitaminai, geležis, kaupiamos kai kurių medžiagų atsargos, nukenksminami medžiagų apykaitos produktai, kai kurie vaistai, alkoholis, apvalomas iš žarnų atitekėjęs kraujas.

Klinikinė mirtis - konstatuojama nuo to momento, kai sustoja kvėpavimas, nebėra širdies bei galvos smegenų veiklos. Požymiai: nėra sąmonės, nekvėpuoja, neužčiuopiamas pulsas, platūs vyzdžiai, oda melsva ar pilkai blyški.

Koma - kunki būklė, kai mitybinė hipertenzijos žodynas netenka sąmonės, jam išnyksta refleksai, sutrinka kitos gyvybinės funkcijos, tačiau jis nėra miręs.

Kraujas - raudonas kraujotakos skystis, maitinantis audinius.

hipertenzijos žodynas

Kraujas aprūpina organizmo ląsteles deguonimi, maisto ir kitomis medžiagomis, pritūpimas hipertenzijai gydyti iš audinių anglies dvideginį ir kitus medžiagų apykaitos produktus, hipertenzijos žodynas apsauginėse reakcijose. Ląstelės - kraujodaros hipertenzijos žodynas ląstelės, išgaunamos iš suaugusio žmogaus arba placentos ar placentinio kraujo po vaiko gimimo.

Smulkiausios organizmo dalelės; pagrindinis gyvos struktūros vienetas. Leukocitai - baltosios kraujo ląstelės. Leukocitai gaminasi ir bręsta kaulų čiulpuose, limfiniuose organuose bei limfoidiniame audinyje blužnyje, limfmazgiuose. Limfa - iš kraujo plazmos audiniuose susidarantis bespalvis tirštas skystis, tekantis gyslomis ir tarp ląstelių. Limfmazgis - tai žmogaus limfinės sistemos dalis.

Sveikatos receptai. Padidėjęs kraujospūdis: kaip išsaugoti sveikatą

Organas, kuriame susidaro limfocitai ir iš limfos šalinami svetimkūniai. Limfinė sistema labai svarbi patekus į organizmą infekcijai, svetimam baltymui ar pan.

Širdies nepakankamumas

Dėl to gali padidėti vienas hipertenzijos ligos kodai keli limfmazgiai. Dažnai specialaus gydymo neprireikia - padidėjimas praeina savaime, pasveikus nuo pagrindinės ligos. Meningitas - tai infekcinė nervų sistemos liga, labiausiai pažeidžianti minkštuosius smegenų dangalus ir lemianti jų uždegimą bei smegenų skysčio infekcinius ir uždegiminius pakitimus.