Kaip sužinoti savo darbinį slėgį? - Vaskulitas November

Hipertenzijos bioenergija

Skaitykite forume: Dalintis: Apie gydymą virgulėmis man papasakojo studijų laikų pažįstama, beje, hipertenzijos bioenergija, netradiciniais gydymo būdais išgydžiusi sūnaus astmą, bronchitus. Ar tikrai galima ligas nustatyti be tyrimų, vien virgulėmis?

Rasti šiuo klausimu kalbančių medikų nebuvo lengva. Visi sakė panašiai kaip Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto profesorius Medicinos edukacijos katedros vedėjas kardiologas Algimantas Kirkutis — negalį komentuoti to, ko nežino, tam reikia biofizikinius mechanizmus suvokiančių specialistų.

Jonas Algimantas Dainauskas, pastebėdamas, kad subtilių žmogaus kūno struktūrų matavimas vis dėlto ateina į mediciną.

Moterų ir vyrų kraujospūdžio priežastys

Tai, pavyzdžiui, kūno meridianų taškų matavimas Folio metodu, kurį dažnai naudoja homeopatai. Po šių komentarų man niekas nepasidarė aišku. Diagnostiką virgulėmis nutariau išbandyti pati. Kadangi mano atžalą kamavo tos pačios bėdos, kaip minėtosios draugės, pasiryžau susirasti jos sūnų išgydžiusią Žaną Jankovskąją.

hipertenzijos 2 pakopos 3 laipsnio gydymas

Ji ligas diagnozuoja virgulėmis, sveikatai gerinti siūlo vaistažoles, kineziterapiją, bioenergiją ir dvasinę pagalbą. Žana medikė pagal išsilavinimą, ji —kineziterapeutė. Dešimt metų Kauno klinikose išdirbusi skausmingai pajuto, kad tradicinė medicina toli gražu ne visada gali padėti ir pradėjo domėtis kitomis medicinos sritimis. Šį posūkį lėmė ir namiškių ligos.

barsuko riebalai nuo hipertenzijos

Kartą laikraštyje perskaitė skelbimą, kviečiantį į Džunos Davitašvili bioenergetinio masažo kursus. Moteris pasiryžo. Po to gyvenimas prisipildė naujų galimybių.

Pirmuosius išgydė namiškius ir padėjo būriui bičiulių.

Mūsų draugai

Pirmasis įspūdis Žinojau, kad pas Žaną patekti sunku, tad, turėdama laisvą pusdienį, tiesiog atėjau su sūnumi ir atsisėdau priimamajame. Kaip tik tądien viena šeima iš Žemaitijos neatvyko, tad mus priėmė. Pasiteiravusi, kodėl taip veržiamės pas ją, ėmėsi diagnozuoti: paprašė sūnaus atsistoti maždaug metrą prieš ją hipertenzijos bioenergija nukreipė į jį virgules. Darėsi baugoka, kai kurios ligos buvo visai netikėtos. O dėl auksinio stafilokoko negalėjau nesutikti: vos iš gimdymo namų parvežtam sūneliui nustatė bauginančią diagnozę — auksinio stafilokoko infekcija.

Laimė, su Infekcinės ligoninės hipertenzijos bioenergija konsultacija išvengėme gydymo stacionare, ir vaiko būklė po savaitės gydymo pagerėjo.

Normalus slėgis pagal amžių

Jankovskaja pasakė, kad auksinis stafilokokas niekur nedingo, jis išplėtė savo kolonijas plaučiuose ir kairiajame kelyje. Paprašiusi atsisėsti ant nedidelės kėdutės, Žana pasukiojo vaiko galvą į šonus ir kilstelėjo, taip atpalaiduodama jo kūną. Baigusi diagnozuoti, Žana nuramino: sūnui padės vaistažolės Beje, už hipertenzijos bioenergija paprašė tik simbolinio užmokesčio. Gydytis reikia kantrybės Nudžiugau, kad esu prisirinkusi reikiamų žolelių, ir tą patį vakarą ėmiau ruošti priemones pagal gautus receptus.

Nors kiekvieną rytą plikyti arbatas ir duoti jas gerti pusvalandį prieš valgį — nemažai susikaupimo ir laiko reikalaujantis darbas, tačiau, laikiau jį labai svarbiu, todėl nesunkiu.

Džiaugiausi, kad prie gydytojų nurodymų įpratęs sūnus kantriai gėrė visus naujus vaistus, tik pabėdodamas, kad vaistai jam neskanūs.

hipertenzija skirtingas spaudimas rankoms

O bronchitai retėjo, dusulio požymių nė nebuvo. Antrąkart po pusmečio apsilankius pas Žaną, laukė ta pati procedūra — patikrinimas virgulėmis, sprando pasukimas ir naujos vaistažolės.

sausas nevalgymas sergant hipertenzija

Pasiteiravau, kodėl ji skiria tokią stiprią vaistažolių arbatą. Į žolininkus kreipiasi žmonės, jau ragavę stiprių cheminių vaistų. Tad siūlau ruošti arbatą taip, kad namų sąlygomis gautume kuo daugiau naudos iš kuo mažiau žaliavos. Pavyzdžiui, jei takažoles virtume dvi valandas, kaip nurodyta knygose, arbata padėtų tik nuo šlapimtakių ir inkstų ligų, be to, dar ir išgraužtų dantų emalį.

Susiję straipsniai

Kai takažoles užplikome valandai, žolės nespėja išleisti žalingų medžiagų, o palieka nemažai naudingų. Tik per trečią priėmimą pasiteiravo, ar maisto papildai, kurie tiktų sūnui, nebus pernelyg brangūs hipertenzijos bioenergija. Paciente tapau pati Ketvirtąkart atvažiuoti su sūnumi paskirtu laiku negalėjau, tad pasiprašiau, kad priimtų mane.

Išgirdus dešimtį ligų, nepulti į paniką leido suvokimas, kad kažkurios ligelės gyvuoja hipertenzijos bioenergija ilgai, beveik netrukdydamos gyventi, ir mamos patirtis: būdama keturiasdešimties, ji jau gydėsi bent penkias ligas, o, sulaukusi ir septyniasdešimties, sėkmingai tebedirba. Ramino hipertenzijos bioenergija Žanos žodžiai, kad pagrindinė sveikatos bėda yra nervinė įtampa.

Apskritai per keliolika minučių man nusakė hipertenzijos bioenergija ligas, hipertenzijos bioenergija teko sirgti vaikystėje, ir tas, kurios tik formuojasi ir pasireikš dar po kelių ar keliolikos metų. Pastebėjus, kad tai gali išgąsdinti, Žana jei hipertenzija yra 3 laipsniai, kad jos pacientai gyvena ilgai — juk geriau, kai žmogus žino apie ligos užuomazgą ir sveikatinasi, negu kai ji nepastebimai išklibina organizmą.

Diagnozė be tyrimų?

Eilės priimamajame Patekti konsultuotis pas Ž. Jankovskają nėra lengva — pacientai registruojami metams pusantrų į priekį. Jau ketvirti metai nauji žmonės išvis nebepriimami, išimtys daromos tik sunkiai sergantiems vaikams ir nėščioms moterims. O norinčiųjų patekti — daugybė. Žmones traukia diagnozė virgulėmis, be jokių tyrimų.

Kaip įsitikino šio rašinio autorė, tos diagnozės būna teisingos, tiesa, gal kiek sustiprintos. Pasak jos, priimdama pacientą, turintį daugybę sveikatos problemų, ji tarsi sprendžia šaradą, koks negalavimas svarbesnis, kaip jis veikia kitus organus, nuo ko pradėti žmogų sveikatinti, kad atrištų negalavimų mazgą.

Specialistė mano, kad nėra vienos ligos. Hipertenzijos bioenergija, bronchinė astma ar alergija rodo organizmo kraujodaros sistemų ir žarnyno veiklos sutrikimą, podagra — inkstų veiklos sutrikimą, blogą šlapimo rūgšties šalinimą iš kraujo ir pan.

Virgulių paslaptys Kaip vyksta diagnozavimas virgulėmis?

Kaip sumažinti aukštą kraujo spaudimą naudojant liaudies gynimo priemones

Jeigu virgulės susikryžiavo ties tam tikru organu — inkstais, kepenimis ir kt. Pajusti ligų tarpusavio ryšį, pagrindinę priežastį padeda ir studijuojant mediciną įgytos žinios, ir papildomos įvairių šalių liaudies medicinos hipertenzijos bioenergija studijos.

Manau, turiu ir nuojautą. Ji pastebi, kad daug ko ją išmokė ir Pradėjusi dirbti, su žmogumi susitinka dažnai, kas mėnesį, vėliau — kas pusmetį, dar vėliau — kas metus. Rašo ir saugo pacientų istorijas, mato, kaip žmones veikia įvairios vaistažolės, kinezioterapija, kitos natūralios medicinos priemonės. Skaito daug literatūros apie alternatyviąją mediciną, jos siūlomas priemones patikrina praktiškai.

Medikų ir mokslininkų komentarai Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto profesorius Medicinos edukacijos katedros vedėjas kardiologas Algimantas Kirkutis, kaip Sveikos gyvensenos ir alternatyviosios medicinos asociacijos, skirtos atstovauti gydantiems ar tikrinantiems sveikatą netradiciniais būdais, iniciatorius, pastebėjo, kadnorint įrodyti diagnostikos virgulėmis veiksmingumą, reikėtų surinkti šiuo klausimu nusimanančius žmones ir suformuoti bendrą nuomonę, kurią derėtų įrodyti objektyviais tyrimais.

Mokslų daktaras Jonas Algimantas Dainauskas pasakojo, kad biolokacijos principas žinotas kelis tūkst. Jis naudotas senovės Egipte gamtos tyrimuose, ieškant vandens, hipertenzijos bioenergija iškasenų.

Patarimas 2: Kaip sumažinti vaistus nuo kraujo spaudimo

Metodas tinka ir žmogaus struktūroms diagnozuoti: meridianams, biolaukų deformacijoms, organų ir sistemų, pvz. Jos mūsų smegenų ir rankos virpesių dėka tampa savotiškomis naujomis akimis, virtualiu matavimo prietaisu su skaitinėmis reikšmėmis, leidžiančiu kokybiškai ir kiekybiškai — procentais ar skaičiais — įvertinti analizuojamą objektą.

Kodėl jos nenaudojamos plačiau vietoj įvairių tyrimų?

kivi nuo hipertenzijos

Pasak dr. Dainausko, tai labai sudėtingas ir atsakingas darbas, reikalaujantis didelės hipertenzijos bioenergija.

Kaip greitai sumažinti slėgį?

Juolab iki šiol nėra patikimai ištirtos nematerialios, subtilios žmogaus struktūros. Medikams, kurie remiasi tik materialia žmogaus samprata, tai sunku suprasti. Siųsti draugui:.