Nuo šviesos terapijos istorijos

Bioptrono hipertenzija

  • Hipertenzija nėra tablečių
  • Bemer terapija — tai gydymas ypač silpnu impulsiniu elektromagnetiniu lauku.
  • Ruginė duona nuo hipertenzijos
  • Psichogeninė hipertenzija
  • Fizioterapija - VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Lietuvos medikai ir konferencijos svečiai išklausė žinomų mokslo ir medicinos bioptrono hipertenzija atstovų pranešimus apie metodo taikymą ligoms gydyti bei profilaktikai. Pastaraisiais dešimtmečiais dėl atmosferos pokyčių bei užterštumo Žemės apšviestumas sumažėjo apie 20 proc. Prieš šimtmetį danų gydytojas Niels Ryberg Finsen padėjo pagrindus šiuolaikinei šviesos terapijai.

bioptrono hipertenzija

Finsen sukūrė pirmąjį prietaisą, kuris skleidė šviesą, panašią į Saulės. Jis tapo ypač populiarus, mokslui ir praktikai įrodžius, kad ne bioptrono hipertenzija Saulės spektro spinduliai ultravioletiniai, matomieji ir infraraudonieji teigiamai veikia sveikatą.

Įrodyta, kad ilgas buvimas saulėje dėl žalojančio ultravioletinių UV spindulių poveikio gali išprovokuoti piktybines odos ligas, pirmalaikį odos senėjimą, kai kurių ligų paūmėjimą. Taip daromas poveikis kraujo apytakai.

Amplipulsterapija

Procedūros gerina organizmo imuninę reakciją, taip mažinama tikimybė sirgti infekcinėmis ligomis. Dirbtinės šviesos procedūros tinka odos ligoms Herpes, paprastiesiems spuogams Acne vulgarisceliulitui gydyti, odos senėjimui pristabdyti bei kitų kosmetinių odos priežiūros priemonių veiksmingumui pagerinti.

bioptrono hipertenzija

Patyrusi labai sudėtingą žarnyno operaciją, išgyvenusi šeimos skyrybas, įveikusi sunkios formos depresiją, Rita dabar yra sveika ir energinga.

Nuoširdžiai bendraujanti ir linkusi padėti kitiems moteris yra septynių vaikų mama. Per 20 metų ji net 65 kartus buvo kraujo donorė, o pastaruosius dvejus metus dalyvauja Neatlygintinos donorystės programoje.

Maintain \u0026 Restore the body with BIOPTRON® Quantum Hyperlight

Įveikusi sunkias savo ir mamos ligas, p. Rita domisi sveika gyvensena, lanko jogos pratybas.

bioptrono hipertenzija

Ritos mamai ilgai negijo kojų opos cukrinio diabeto pasekmė. Mama pradėjo sveikti.

  • Hipertenzija vaistas lozap plus
  • Kodavimo standartų taikymas Ar reabilitacijoje taikomi specialieji kodavimų standartai?
  • Nuo ko pradėti hipertenzijos tyrimą
  • Hipertenzija karštis galvoje
  • Klausimai-atsakymai - Visi elementai

Tuo metu pati Rita medikamentais gydėsi depresiją, bet jos būklė negerėjo. Ji tikrai nesirgs, - įsitikinusi p.

bioptrono hipertenzija

Kauno medicinos universiteto KMU Reabilitacijos klinikos vadovas habil. Vienas jų - poliarizuota šviesa be žalojančių UV spindulių.

bioptrono hipertenzija

Yra daug įrodymais pagrįstų duomenų, patvirtinančių teigiamą šios terapijos poveikį. Bioptrono hipertenzija tinka lėtiniu ligos periodu, taip pat profilaktikai.

KMU Reabilitacijos bioptrono hipertenzija šviesos terapija taikoma jau penkeri metai: trofinėms opoms, žaizdoms, kai kurioms sąnarių ligoms gydyti.

bioptrono hipertenzija